Marki Jest 6 marek

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 4F

  4F – polska marka odzieży i akcesoriów sportowych. Marka 4F prowadzona jest przez spółkę OTCF, dawniej przez spółkę Outhorn. W 2014 OTCF było właścicielem 113 sklepów 4F na terenie całej Polski, o łącznej powierzchni 14 549 m².

 • ADIDAS

  Adidas AG – niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik.

 • BREKKA

  BREKKA jest to włoski lider na rynku akcesoriów oraz ubiorów do sportów zimowych i miejskiego stylu życia. Kolekcja BREKKA doceniana jest na całym świecie przez sportowców, którzy identyfikują się z filozofią firmy, którą jest: ciekawość, dynamizm, wysoka jakość i funkcjonalność.

 • NIKE

  Nike Inc. jeden z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych.

 • NORTHFINDER

  Słowacka marka produktów z najwyższej jakości materiałów. 

 • OUTHORN

  Jest to marka sportowo-outdoorowa będąca w portfolio OTCF Sp. z o. o. od niemalże 20 lat. Produkty te cieszą się powodzeniem wśród młodych, aktywnych ludzi, którzy aktywnie spędzają czas. W swoim portfolio posiada szeroką ofertę odzieży i akcesoriów. Marka szczególnie doceniana jest przez miłośników outdooru oraz narciarstwa. Równomiernie zdobywa popularność wśród amatorów fitnessu, jazdy na rowerze czy joggingu. Produkty Outhorn są z powodzeniem używane do codziennego użytku. Można je zakupić w Polsce i za granicą w multibrandowych sklepach sportowych.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów